sobota, 1 marca 2014

Konkursowe wyniki - tort pojedzie do....

Przyszedł czas na rozwiązanie tortowego konkursu. Przede wszystkim dziękuję wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoimi wspomnieniami. Bardzo trudno jest wybrać, ponieważ każda opowiedziana historia zawiera niesamowite emocje. Wspaniałe są nie przedmioty, o których pisali niektórzy z Was, ale uczucia jakie Wam wówczas towarzyszyły, które do dziś budzą przyjemność, nostalgię - a na pewno przenoszą w czasie.
Wspaniałe są też opowieści o narodzinach dzieci. To wyjątkowo wzruszające historie, ponieważ nie mogą z nimi konkurować żadne inne. Wybaczcie mi moje kochane Mamy, że to nie Wasze wspomnienia otrzymują dziś nagrodę, ale wiem, że zrozumiecie, tym bardziej, że Wy ciągle macie te najwspanialsze cuda obok siebie, to jest nagroda, której żaden konkurs nie mógłby przebić!
Trudno mi było zdecydować, wiem już teraz jak niewdzięczna jest rola sędziego, ale nagroda jest tylko jedna i ta decyzja musiała zostać podjęta.
Tort pojedzie do.... Kingi z Kulinarnego Zenitu. Wzruszenie, niespodzianka i ważna postać w tle. Piękne wspomnienie.
Wszystkim pozostałym uczestnikom jeszcze raz dziękuję, życzę nam wszystkim wielu jeszcze cudownych, niespodziewanych prezentów, których wspomnienia zostaną z nami i będą przywoływać wzruszenie i radość.

Dziękuję firmie TortyOnline.pl za nagrodę dla zwycięzcy :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz